TikTok’ta Nasıl Hediye Verilir?
TikTok’ta Nasıl Hediye Verilir?

TikTok kullanıcılarının para kazanmasını sağlayan bir diğer işlem de hediye vermektir. Bu hediye verme işleminde hem TikTok sitesi hem de hediye gönderdiğiniz kişi para kazanmaktadır. Hediye göndermeniz için gerekli olan şey jetonlardır. Bir kullanıcıya hediye göndermek için önce kart bilgilerinizi girip yeterli sayıda jeton almalısınız. Ardından ise hediye göndermek istediğiniz kişinin canlı yayın açmasını beklemelisiniz. Bu kullanıcı canlı yayın açtığında sizin ekranınızda hediye ver diye bir buton bulunacaktır. Bu butona tıklayarak jetonlarınızın yettiği bir hediyeyi seçip gönder butonuna tıklayın. Ardından ekranda verdiğiniz hediye belirecek ve kullanıcı isminiz çıkacaktır. Hediyeyi alan kullanıcı da isminizi okuyup teşekkür edecektir. O hediyenin ücretinin bir kısmına da sahip olacaktır.

TikTok’ta Hediye Ücretleri Ne Kadardır?

TikTok’ta hediye göndermek oldukça popüler bir işlemdir. Ama her hediyenin kendine göre bir ücreti bulunmaktadır. Hediye ücretleri her cebe uygun şekilde bulunmaktadır. Çok pahalı hediyeler bulunduğu gibi uygun fiyatlı hediyeler de bulunmaktadır. TikTok hediyeleri arasında en uygun fiyatlı olan güldür. Gülün ücreti 25 kuruştur. Hediyeyi gönderdiğiniz kişiye 10 kuruş ödeme yapılır. En pahalı olan hediyelerden biri ise spor arabadır. Spor arabanın ücreti 3.200 TL’dir. Hediyeyi gönderdiğiniz kişiye ise 1.300 TL ödeme yapılmaktadır. Spor arabadan daha ucuz olan bir diğer önemli hediye ise yattır. Yatın ücreti 850 TL’dir. Hediyeyi alan kişiye 350 TL verilir.

İlginizi çekebilir: Tiktok Takipçi Satın Al

TikTok’ta Hediye Vermek Ne İşe Yarar?

Hediye vererek sevdiğiniz TikTokerın para kazanmasını sağlarsınız ve ona olan desteğinizi, sevginizi göstermiş olursunuz. Aynı zamanda ekranda kullanıcı adınız görüntülendiği için de sizlerin de bu platformda takipçi kazanmanızı, tanınmanızı, isminizi duyurmanızı sağlayacaktır. Hem sevdiğiniz kişiyle bir bağ kurmuş olursunuz hem de takipçi kazanırsınız.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip