Instagram Fake Hikâye Ekleme Yolları
Instagram Fake Hikâye Ekleme Yolları

Instagram’ın çok fazla ilgi gören özelliği olan hikâye paylaşımı, herkes tarafından çok beğenilmektedir. Bu bölümde kullanıcılar günlerini nasıl geçirdiklerini, eski anılarını, fotoğraflarını, anlık videoları ve birçok konu hakkında düzenli olarak paylaşım yapmaktadırlar. Bir zaman sonra her şey gibi hikâye paylaşımlarında da tükendiğiniz ve paylaşacak bir konu bulamadığınız zamanlar olabilir. Böyle durumlarda da yardımınıza fake hikâyeler koşar. Birçok site ve uygulama sayesinde kendi fake hikâyelerinizi oluşturarak hesabınıza ekleme yapabilirsiniz.

Instagram Fake Hikâye Oluşturabileceğiniz Programlar

Instagram'da dikkat çekmek ve farklı görünmek için bazı hikâye programlarını kullanabilirsiniz. Bu sayede havalı storyler oluşturarak, takipçilerinizin beğenisine sunabilirsiniz. İşte bu uygulamalar,

  • Unfold: Ücretsiz ve ücretli seçenekleri ile minimal bir tasarıma sahiptir. 7 günlük ücretsiz hizmet sunan unfold’a, aylık 19.99 TL’lik bir fiyatla kullanıcılar sahip olabilmektedir. Hareketli hikâyeler dışında, statik hikâyeler paylaşmak ve oluşturmak istiyorsanız bu uygulamayı düşünebilirsiniz.
  • Mojo:  Bu uygulama hikâyelerinize canlılık kazandıracaktır. Programı ilk açtığınız anda karşınıza farklı tarz ve kategoriye sahip onlarca şablon çıkacaktır. Bu uygulama size pro versiyonu sayesinde daha fazla şablon kullanma imkânı sunacaktır. Ayrık 24.90 TL olan program, size şablonlar üzerinde oynama kolaylığı sağlıyor.
  • Canva: Mojo'ya oranla daha fazla şablona sahiptir. Canva uygulaması üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Üye olduğunuz anda şablonlara ulaşabilir ve üzerlerinde oynama yapabilirsiniz. Galeriden fotoğraflarınızı yükleyerek, fotoğraflarınız üzerine istediğiniz formatta yazı yazabilirsiniz. Canva uygulaması, filtreleri, logoları ve kişileştirmeleri ile oldukça farklı bir yapıya sahiptir.

Instagram Fake Hikâyelerinizi Daha Eğlenceli Hale Getirmek İçin İpuçları

Hikâyelerinizi benzerlerinden ayıracak, takipçilerinizin hikâyelerinize olan bakış açısını değiştirecek ve yeni takipçiler kazanmanızı sağlayacak ipuçları yazımızda,

  • Hikâyeniz paylaşırken eğlenceli çıkartmalar kullanabilirsiniz.
  • Hikâyelerinize takipçilerinizi veya arkadaşlarınızı etiketleyebilirsiniz.
  • Hikâyenize koyacağınız metinleri özenli seçmelisiniz. Bunaltıcı ve okunması zor olmamasına dikkat etmelisiniz.
  • Müzik eklemelisiniz. Bu özellik hikâyenizi daha güzel gösterecektir.

İlginizi çekebilir; İnstagram takipçi satın al

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip