Instagram’da En Sevilen Özellikler 2021
Instagram’da En Sevilen Özellikler 2021

Instagram popülerliğini arttıran birçok özelliği bünyesine eklemiştir. Bu özellikler arasında bazıları, Instagram’da kullanıcılarının en sevdiği özellikleri haline gelmiştir. Instagram’ın bu yıl eklediği ve dikkat çekmeyi başararak, kullanıcıların beğenisini kazanmış özelliklerini yazımızda açıklıyoruz. Instagram reels özelliğinin buton olarak uygulamaya eklenmesinin ardından yeni bir özellik olarak, rötuş özelliği kullanıcılara sunulmuştur. Video düzenlemeleri yapmayı seven kullanıcılar için geliştirilmiş olan bu özellik, reels videolarınızda düzenleme yapma imkânı sunmaktadır. Bu özellik sayesinde videolar üzerinde anlık filtreler kullanabilirsiniz.

Ayrıca bu videolarda kaydedilen videodaki yüzleri, pürüzsüz gösterebilme imkânı da bulunmaktadır. Bu özellik kullanıcılar tarafından oldukça sevilmiş ve daha eğlenceli ve kaliteli reels videoları yükleme imkânı tanımıştır. Instagram’a kullanıcıların uzun zamandır gelmesini beklediği ve oldukça sevilecek olan tek seferde birden fazla kişiyi engelleme özelliği gelmiştir. Bazı kişiler üzerinde şu an test edilen bu özelliğin oldukça dikkat çekeceği düşünülmektedir.

Instagram’a Gelen Yeni Özellikler 2021

Instagram'ın en son güncellemeleriyle uygulamaya yeni özellikler gelmiştir. Bu özelliklerin arasında, Instagram uygulaması ile oluşturduğunuz hikâyeleri taslak olarak kaydedebilme özelliği vardır. Önceleri oluşturan hikâyelerin anlık paylaşımı yapılmadığı zaman kaybolma durumu ortaya çıkıyordu. Ancak bu özellik ile oluşturulan hikâyeler taslak olarak eklenebilecek ve kullanıcıların istediğiyle ileri bir tarihte paylaşılabilecektir.

Aynı şekilde galeriden seçtiğiniz video ve fotoğraflara eklenen gif, müzik, çıkartma ya da yazılar paylaşılmadığı zaman kaybolmayacak ve daha sonra paylaşılabilecektir. Bir diğer özellik ise, windows 10 işletim sisteminize yükleyebileceğiniz masaüstü Instagram özelliğidir. Masaüstü Instagram özelliğinde fotoğraflar yükleyemezsiniz ancak yorumlar, beğeniler yapabilir ve arkadaşlarınıza mesajlar gönderebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İnstagram takipçi satın al ucuz

Instagram Yeni Özelliklerin Görülmeme Sorunu

Instagram'da bazen böyle sorunlarla karşılaşılabilirsiniz. Bu sorunun çözümü için telefonunuzu kapatıp, daha sonra Instagram'a tekrar girmeyi denemelisiniz. Ayrıca Instagram uygulamasını önbelleğini temizlemenizde çözüm olabilir. Bu sorunun nedeni Instagram'dan aldığınız kısıtlamalar da olabilir. Son çare olarak sorun bildirisi yapmalısınız.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip